بعد از اینکه سفارش ثبت شده به دستتان رسید و به هر دلیلی قصد مرجوع کردن آن را داشتید، میتوانید در بخش پروفایل کاربری و در صفحه سفارش همان محصول، درخواست مرجوعی را ثبت کنید. بعد از تایید درخواست شما از سمت پشتیبانان ما، میتوانید سفارش را به آدرس مجموعه که در فاکتور سفارش نیز نوشته شده، مرجوع کنید. در هنگام مرجوع کردن محصول، لطفا تمامی مشخصات خود را بر روی کارتن مرجوعی یادداشت و فاکتور را در داخل بسته به همراه محصول ارسال کنید تا روند پیگیری بسته شما سریع‌تر انجام شود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید شرایط مرجوعی را مطالعه کنید.

  • ما سعی کرده ایم پرداخت اینترنتی را به گونه ای طراحی کنیم که امن و راحت باشد.با وجود این شما نه تنها برای خرید از ما بلکه هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی, برای امنیت پرداخت خود نکته های زیر را رعایت فرمایید;
  1. با مشاهده قسمت آدرس (address bar) در مرورگر وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن http استفاده میشود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس, http وجود داشته باشد.
  2. قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید.در صورت عدم مشاهده این قفل, از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.
  3. برای ورود اطلاعات کارت خود حتما از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت آنلاین, شبکه بانکی قطع شود یا به دلایل دیگر پرداخت ناموفقی انجام گیرد.معمولا در این حالت پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت را برطرف کرده و آن مبلغ را به حسابتان عودت میدهد.در صورتی که پس از 72 ساعت مبلغ کسر شده به حسابتان بازگشت نخورد, با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف گردد.

همه سفارش های مشتریان, پس از طی مراحل پردازش(1 الی 2 روز) هر روز تحویل واحد پستی میشوند.

زمان رسیدن سفارش با توجه به به شهر مقصد متفاوت و بین 3 تا 7 روز کاری میباشد.

بله, شما میتواند با ثبت سفارش به صورت تلفنی خریدی راحتی را تجربه نمایید.

خیر, متاسفانه پس از تایید نهایی سفارش امکان تغییر آن وجود ندارد.

در فروشگاه واران تلاش بر این است که کالاهای ثبت شده در سفارشات به صورت کامل به کاربران تقدیم شود، اما در صورت بروز مشکل در تامین یا موجودی کالاها، فروشگاه آی بولک این حق را برای خود محفوظ می دارد که کالای دارای مشکل را از سفارش حذف کند و به کاربر از طریق پیامک، تماس یا ایمیل اطلاع رسانی شود.

در صفحه ی محصول با مطالعه قسمت “سایزبندی” میتوانید از سایز خود مطمئن شوید.

  • شما برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی واران پس از اینکه کالای مورد نظر را انتخاب کردید آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید.
  • جهت ثبت سفارش حتما باید در سایت ثبت نام کرده باشید.
  • خواهشمند است اطلاعات تماس خود را صحیح وارد کنید تا بتوانید از ثبت سفارش و مراحل ارسال آن آگاه شوید.
  • لطفا در هنگام ثبت سفارش و خرید کالا به موارد زیر توجه کنید ;
خانه
جستجو
پشتیبانی
سبدخرید